Světy jedné Goldivlásky

...na jakých to maličkostech závisí štěstí!

Autoři

baara.t


Bára Typltová   *1985

studentka ateliéru grafického designu Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

web: http://www.graphit.xarea.cz
blog: http://baara.xarea.cz
Coby má rádkyně v záležitostech výtvarných i nevýtvarných se Bára stala součástí Rozety naprosto samozřejmě a přirozeně. Zájem o svět barev nás spojuje už od dětství, její originální nápady a osobitý přístup ke všemu a všem mě už mnohokrát ovlivnily a inspirovaly. Potkala jsem v životě málo osob, o kterých bych mohla mluvit jako o svých vzorech - ona je jednou z nich.

Přestože se v posledních letech věnuje hlavně grafickému designu, ráda bych znovuobjevila i některé její starší práce. Na těchto stránkách se proto budete moci setkat nejen s jejími grafickými návrhy, ale také fotografiemi nebo kresbami.Hned na úvod vás prostřednictvím jejích fotografií Kroměříže z let 2000-2004 pozvu na prohlídku svého rodného města.
V Kroměříži ještě chvilku zůstaneme, přesuneme se ale z černobílého světa fotografií na pole grafické v návrzích loga města.


Z velkého množství Bářiných fotografií jsem vybrala asi dvě desítky, které jsem tematicky roztřídila. Nad názvem první dvojice jsem dlouho váhala, proto jsem se zeptala přímo autorky a ona obratem odpověděla: to je život
                                    - tak tady ho máte...takový, jaký je :-)

Následující sadou jsou fotografie přírody...
A prozměnu něco v barvě k přivolání jara...
Další ukázky z tvorby BcA. Barbory Typltové jsou už pro vás připravené a určitě se zde dříve nebo později objeví :-)
 
Světy jedné Goldivlásky © Goldilocks 2008