Světy jedné Goldivlásky

...na jakých to maličkostech závisí štěstí!

Město, jméno, blog

Kroměříž má nové logo - diskuze

Přihlásit se: email   heslo
Registrace | odeslat anonymně - jméno:
Váš email:

:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love

Opište prosím kontrolní kód "5000":
magdikx
Potěšilo mě, že se nelíbí i někomu nekroměřížskému, už jsem se bála, že jsem nějaká zaujatá :-) Zajímavý návrh na řešení, pouvažuju, ale myslím, že by to byl docela nápor na mou mizernou kondičku, běžet s holí v ruce až do Varů, no nevím, nedoběhla bych myslím ani do Brna :-)
mario.czernay
Bářiny nápady na to vaše kroměřížské logo se mi líbějí. Nejvíc ta trojka. To co vybrali, mě velmi pobouřilo! Navrhuju: starostovi stáhnout gaťata a hnát ho holema alespoň až do K. Varů. A tam si ho podáme my, sudeťáci ze západu!
magdikx
Napsala jsi přesně to, co já jsem nakonec vynechala, protože jsem to nedokázala vhodně a výstižně zformulovat...tobě se to podařilo, díky ti, ty přihlášená-nepřihlášená ;-)
baara.t
a to celé jsem řekla já :) jsem se zapomněla přihlásit.
pěkně napsaný článek, který mi mluví z duše. Neříkám, že je to naprostá katastrofa, ale necítím k tomuto logu sympatie, přijde mi jak vyrobený podle šablony, zvlášť poté, co jsem na stránkách oné agentury, co to zrobila viděla celou jejich tvorbu - všechno jak přes kopírák, bez ducha, jen aby to bylo "moderní". hm. :) no co se budu rozčilovat.

 
Světy jedné Goldivlásky © Goldilocks 2008