Světy jedné Goldivlásky

...na jakých to maličkostech závisí štěstí!

NOVINKY

14/2 _ Sázím pátek na červenou třináctku

Kdo pod názvem článku očekával nějakou pátečně třínáctkovou katastrofu nebo valentýnské chvalozpěvy, bude zklamán ... v prvním případě doporučuji černou kroniku, v tom druhém jiný blog ;-)

Včerejší loučení s Bárou, která se zítra na semestr stěhuje do Slovinska, mělo sice maličko smutný základ (co já si tu bez ní počnú!), ale nasmály jsme se tak, že se asi v jedné nejmenované restauraci budou dlouho divit, jak se TAHLE dá opít z jednoho punče... Jen teď nevím, která část večera byla veselejší, jestli focení s foťákem bez baterek, číšník, který nás přesvědčoval, že když si dáme topinku napůl, opravdu se nenajíme, nebo hledání Barčiny rukavice, která se nakonec našla na její hlavě pod její čepicí, nikoli pod restauračním stolem, kde jsme po ní chvíli pátraly.

Taky jsme si opožděně předaly dárky k narozeninám, dostala jsem roztomilé červené kočičí ponožky, které byly dokonalou tečkou mých červených narozenin (Marylka mě totiž už v lednu obdarovala krásnýma červenýma korálkama vlastní výroby). Obojí jsem vám zdokumentovala.
Báru jsem naaranžovala vedle vyfešákovaného auta barevně sladěného s mými ponožkami, že jsme neměly ty baterky do foťáku, "spasil" nás můj telefon - výsledkem je fotka, přes kterou lítá tolik šumu, že už ani nebylo potřeba dodávat filtr, aby vypadala jako retro... (pozn. foto je klikací ;o))


Na závěr večera jsme se prošly do Vážan a zpátky a šly spát. Barči přeju úspěšné balení zavazadel a šťastnou cestu, sobě úspěšné umíraní nad esejí, jejíž obsah je pro mě zatím v mlze ukrytý, vám všem šťastný potřináctkový den!
Poslední komentáře
14.02.2009 17:22:59: Vy jste vůbec obě retro:-)
14.02.2009 15:42:05: jéé, já vůbec netušila, že byl pátek třináctého! :) tak to se nedivím, že jsem tu rukavici nenašla h...
 
Světy jedné Goldivlásky © Goldilocks 2008